Головна Цікаво! Про нас

Утеплення

мальчики

Звичайне людське тепло і тепло в будинку – в чомусь близькі речі, і кожен сьогодні має докласти зусиль, щоб «зберегти своє тепло», незважаючи на обставини.

Утеплення – те, з чого потрібно починати заходи з енергоефективності (і продовжити обліком, тобто встановленням лічильників). Є багато способів зробити будинок теплішим, якщо створити ефект «термосу». І це простіше, ніж здається.

 

Є способи швидкі і дешеві, такі як ущільнення вікон або встановлення теплових екранів на батареями.

!девочка1

Є довгі і дорогі, такі як енегроаудит будинку і утеплення всієї багатоповерхівки за раз.

 

Є середні і обов`язкові: замінити вікна, закрити шви і щілини у стінах, утеплити стіни, дах, підлогу, горище.

 

Власників приватних будинків радимо серйозно придивитися до опалювальних котлів та сонячних колекторів. Рекомендують робити комбіновані системи, в яких різні види забезпечення тепла доповнюють один одного.

папы

Хоча головне – просто замислитися про це, і, може статися, що навіть просто звільнення батареї від штор, меблів та декоративних грат допоможе підвищити градус у вашій квартирі.

!бабушка

Від дбайливого ставлення до тепла сьогодні залежить не тільки наш фізичний комфорт, але й незалежність країни, в якій ми живемо. Збереження і облік енергоресурсів – шлях дорослої і відповідальної людини, яка сама вибирає, а не повинна слідувати нав`язаному. Тому нам хочеться, щоб у кожній українській родині зрозуміли, що як важливо берегти «своє тепло» у домі і душі.

Теги:


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Мене цікавить питання утеплення групи в дитячому садочку. Нашому садочку років 20, 3 поверхи. На другому поверсі прохолодно, на 3-му діти взагалі замерзають. Утеплювати стіни з вулиці, як я знаю, проблематично і надто дорого. Як можна утеплити приміщення зсередити, окрім як заміни вікон? Що потрібно перевірити (вентиляцію, труби..)? Що ми можемо вимагати у держави (утеплення даху...)?

Валентина

Відповідь

Здравствуйте! В частном 1-этажном доме до утепления стен планирую подготовить их. Между кирпичей высыпается старый раствор. Каким материалом лучше всего затереть снаружи дома кирпичные стены? Спасибо!

Сергей

Відповідь