1xBet реєстрація на платформі

Певно, що кожен з нових гемблерів міг стикатися з деякими проблемами в процесі реєстрації нового аккаунту на платформах для онлайн азартних ігор. Хоча сама процедура не є аж надто складною, кожен подібний сайт має певну специфіку, яка обумовлена відношенням адміністрації до своїх користувачів. Наприклад, на 1xBet реєстрація влаштована таким чином, щоб у користувачів не виникало взагалі ніяких проблем. Отже, давайте разом подивимося, як він протікає.

Чи потрібна взагалі 1xbet реєстрація?

Якщо ви хочете отримувати максимум можливого від свого перебування на даній платформі, то безумовно, необхідно у будь-якому випадку пройти повноцінну реєстрацію. В іншому випадку ви не тільки не зможете використовувати усі чудові переваги цієї платформи, а навіть не у змозі будете вивести жодної потенційно виграної копійки собі на банківський рахунок. Це здатно дуже суттєво знітити багатьох гравців.

Звичайно, ви можете використовувати деякі функції цього азартного онлайн клубу, наприклад, слот машини, покер руми, а також деякі рулетки в так званому демо режимі, проте, за великим рахунком – це все не зовсім те, що повноцінно необхідно для стандартного азартного гравця. Більшість функцій, які реалізовані у подібних режимах мають обмежений функціонал і вигладають скоріше, як несерйозна гра, аніж як повноцінна азартна розвага.

1xbet реєстрація офіційний сайт чи ні?

Перше, що необхідно обов’язково знати про те, як відбувається 1xBet реєстрація – це те, що її можна проходити не тільки через офіційний сайт, а ще й через так звані дзеркала. Останні – це спеціальні сайти, які зовні повністю повторюють оформлення й функціонал офіційної платформи, але мають цілком інакший сервер.

Кожного разу, коли з тих чи інших причин, гравець не може потрапити на сайт через його офіційний сайт, він може скористатись для цього відповідним дзеркалом. Ці сайти виконують одразу декілька функцій, наприклад, дозволяють отримати доступ до платформи у тих країнах де доступ до офіційного сайту заборонений з тих чи інших причин.

Можливі шляхи реєстрації

1xbet реєстрація може здійснюватися на вибір декількома шляхами. Подібний механізм реалізовано для того, щоб зробити максимально зручним цей процес для максимально можливої кількості гравців. Кожен з цих способів має власну специфіку, проте загальна канва мало чим відрізняється. Наразі доступні наступні методи реєстрації:

 • В один клік;
 • За номером телефону;
 • За електронною адресою;
 • Через соціальні мережі та мессенджери.

Кожен з шляхів реєстрації так, чи інакше, не є кінцевим, оскільки надалі, після того, як весь процес скінчиться, потрібно буде реалізувати ще декілька додаткових кроків, серед яких, наприклад, додаткове налаштування аккаунту. Більш розлого про це можна буде прочитати у відповідних розділах цієї статі.

Як проходить 1xbet реєстрація?

Весь шлях, який змушений пройти користувач, що реєструється на 1xbet не можна назвати аж надто складним. Проте, задля того, щоб у наших читачів не виникало взагалі ніяких труднощів з цим процесом ми вирішили надати повне його описання у цьому розділі. Отже, весь процесс виглядає наступним чином:

 • На головній сторінці офіційного сайту 1xbet необхідно натиснути на спеціальну кнопку зеленого кольору, під назвою «Реєстрація», яка знаходиться у правому верхньому куті.
 • Далі треба обрати один з методів, що вказані вище, та перейти до процесу заповнення реєстраційної форми.
 • Необхідно вказати всю відповідну інформацію про себе, що включає, наприклад: ім’я, прізвище, місце проживання, бажану валюту для використання на платформі, номер телефону, адресу електронної скриньки і таке інше.
 • По завершені заповнення реєстраційної форми, необхідно верифікувати власну почтову скриньку, шляхом підтвердження через лист, що буде на неї надіслано, або через спеціальне СМС., що прийде на вказаний номер телефону.

Окремо потрібно виділити спільну для усіх можливих способів реєстрації графу, під назвою «Промокод». Коли ви введете в неї знаки з відповідного купону, ви автоматично отримаєте доступ до великої кількості різноманітних додаткових бонусів, а також різноманітних акцій і спецільних пропозицій.

Додаткове налаштування аккаунту

Як вже згадувалося вище, у деяких випадках необхідно вказати по ходу реєстрації деякі додаткові дані про себе. Але на цьому процес реєстрації не завершується, оскільки для повноцінного використання платформи необхідно буде також додатково до налаштувати ваш аккаунт у персональному кабінеті. Для цього необхідно буде пройти наступні кроки, що включають зокрема:

 • Вказування відповідного часового поясу;
 • Вказування відповідної бажаної ігрової одиниці;
 • Прив’язування до аккаунта банківської карти, або іншого платіжного засобу;
 • Та декілька інших додаткових налаштувань.

Вказування і прив’язка до аканту платіжного засобу – це необхідна у будь-якому випадку міра, завдяки якій людина зможе виводити, а також в комфортній формі поповнювати власний гральний баланс. Якщо не прив’язати до облікового запису платіжний компонент, то з високою долею вірогідності, ви не зможете реалізувати жодної дійсно вигідної фінансової операції на платформі.

Більше про акції

Після того, як новий аккаунт 1хбет буде створено, ви зможете повноцінно скористатися одним з пропонованих, так званих вітальних бонусів. Вибирати який саме вітальний бонус ви бажаєте отримати необхідно, власне ще під час реєстрації у відповідній графі в реєстраційній формі. Наразі 1xbet пропонує для своїх нових гравців наступні, найбільш популярні можливі шляхи його отримання:

 • Перший депозитний бонус до 3 000 гривень на ставки на різноманітні спортивні події.
 • До 1 500 євро на різноманітні послуги у сфері онлайн казино + 150 фрі спінів.
 • Або повна відмова від будь якого вітального бонусу взагалі.

Одразу необхідно сказати, що відмова від вітального бонусу в деяких випадках буває виправданою. Наприклад, якщо гравець реєструє собі аккаунт повторно, після того, як його перший обліковий запис було заблоковано або видалено через низьку активність. Необхідно окремо зазначити, що велика кількість гравців, яка намагається завести більш, ніж один аккаунт одночасно блокується адміністрацією сайту. На жаль, така політика адміністрації на рахунок будь яких намагань, коли новий користувач намагається їх обдурити.

Питання, що часто задають

Чи є доступ до ставок з України на 1xbet легальним?

Так, на території України 1xbet є повністю легальним і його можна використовувати скрізь і повсякчас.

Чи обов’язково проходити реєстрацію на сайті для того, щоб грати?

Ні, ви можете використовувати багато з функцій платформи у так званому демо режимі. Проте він вирізняється вираженою обмеженою функціональністю.

Чи можна використовувати на платформі інші валюти, окрім гривні?

Так, 1xbet підтримує використання майже усіх валют, що існують на планеті, здійснює їх конвертацію й дозволяє гравцям вільно виводити кошти.

Meta Title: 1xbet реєстрація – вся необхідна інформація для проходження процесу.

Meta Description: Як проходить 1xbet реєстрація – все необхідне, важливе й корисне про процедуру. Поради, тонкощі, а також повноцінне, зрозуміле, й розлоге описання процесу.