Головна Цікаво! Про нас

Як утеплити/обігрівати вітальню та кухню, що не мають між собою деверей, як і вхід у вітальню з боку коридора

Питання

Кухня, вітальня та коридор не мають міжкімнатних дверей. Як обігріти вітальню та кухню, де взимку часто проводимо час? На кухні 1 радіатор (7 секцій), у вітальні теж один (8 секцій), але й той встановлений не в самій кімнаті а на стіні міні-балкончика, що з`єднаний з вітальнею. Вперше проведемо зиму у цій квартирі. Думаю, як утеплити вітальню. Зазначу, що змогу утеплити зовні немає (квартира арендована).

Тетяна

Відповідь

Утеплити в першу чергу вікна.

На випадок низької температури в квартирі запастись електрообігрівачем (потужність залежить від площі і висоти стель).

В коридорі загерметизувати можливі щілини.

Внутрішню теплоізоляцію я не рекомендую, хіба якщо є велика глуха зовнішня стіна і будинок зовсім “холодний”, тобто панельний, тонка цегляна стіна чи стіна буває вологою, виходить на північ, знаходиться в тіні, погано прогрівається, тоді її варто утеплити теплоізоляційними матеріалами. Якщо ви плануєте робити оштукатурювання та фарбування, тоді можна утепляти полістирольними плитами (пінопластами) високої щільности і малої товщини (до 3 см).  І то я не дуже рекомендую це робити, бо стіна має “дихати”, а пінопласти можуть виділяти феноли. Повторюю, що це не критично у варіанті зі штукатуркою.

Якщо утеплювач має бути декоративний і одразу “лягти на стіну”, тоді краще екоматеріал – коркове (пробочное) ізоляційне покриття. Воно, звичайно, дорожче.

Тэги: | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


У меня проблема с балконом. Он застеклен еще в СССР и окна, разумеется, не металлопластиковые. Стоит ли переделывать балкон или будет достаточно сменить дверь?

Александр

Відповідь

Чи правда що для твердопаливного котла кращі чугунні батареї, чи все таки варто замінити на сучасні варіанти?

Богдан

Відповідь