Головна Цікаво! Про нас

Утеплення зовнішніх стін

Питання

Я живу в приватному будинку, внутрішні стіни оброблені штукатуркою, а чи потрібно штукатурити зовні стіни, якщо я планую їх утеплити пінопластом?

Олексій

Відповідь

Відповідає ведучий інженер-технолог “Баутех Україна” Набока В.Ю.:

Технология устройства утепления фасадных стен плитным утеплителем – предусматривает выравнивание стен штукатуркой до наклеивания утеплителя на поверхность.

В вашем случае более интересным, экономным и правильным будет вариант утепления «теплой штукатуркой» (например штукатурка Изолтэко), которая позволит одновременно:

Более подробную информацию об этой технологии вы можете получить на сайте производителя этой штукатурки (http://edilteco.com.ua/).

Відповідає керівник технічного департаменту “Хенкель Баутехнік (Україна)” Анатолій Величко:

Все зависит от состояния внешнего ряда кирпичей, (блоков, природных камней)  кирпичной или каменной кладки. Если кирпичи (блоки, природные камни) не разрушены, кладочный раствор не высыпается из швов, отклонения по вертикали и горизонтали на 1 этаж составляют не более 5 мм можно обойтись без внешней штукатурки. В противном случае  подготовка под утепление минимизирована – для ремонта кладки или выравнивания  поверхности наружной стены можно применить такие материалы: грунтовка  Ceresit CT 17, ремонтная полимерцементная шпаклевка Ceresit CT 29 (при кладке из газо- или пеноблока штукатурка Ceresit CT 24). В качестве утеплителя в наших системах используются пенополистирольные теплоизоляционные плиты Ceresit CT 315 с плотностью не менее 25 кг/м3 или минераловатные плиты Ceresit CT 320 с плотностью не менее 145 кг/м3.

Тэги: | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Вважаю, що в ситуації коли теплопостачальники практично ніде в Україні не видають тех.умови для встановлення квартирних лічильників на стояки, необхідним є зміна системи на двотрубну. Населення готове встановлювати лічильники теплової енергії, оскільки це дає змогу оплачувати тільки ці послуги, які надані і задумуватись, яким чином зменшити втрати тепла у власних оселях. Отримав лист з ЖЕКу в якому не заперечують проти переобладнання. Написали колективну заяву до теплопостачальної організації на видачу технічних умов з переобладнання системи з встановленням поквартирних засобів обліку. Всі сусіди дали згоду. Отримали технічні умови на переобладнання системи. Звичайно як і слід було чекати написали максимально так щоб це було дорого для споживача і їх не завжди легко виконати. Однак ми розіслали ці техумови на кілька компаній для підготовки комерційної пропозиції. Як результат орієнтовна вартість реконструкції системи з лічильниками - 85 тис. грн. для 8 квартир. Але продовжуємо шукати оптимальні рішення у співвідношені ціна-якість. Крім цього діє державна програма компенсації вартості лічильників тепла, регуляторів тепла та інших елементів системи опалення. Тому спробуємо дізнатись всі деталі, щоб наш проект мав мінімальні затрати та максимальні вигоди та можливість подальшої адаптації по всій Україні

Михайло написав нам

Відповідь

Если у нас в частном доме есть газовый котел, а мы хотим установить ещё резервный твердотопливный котел, нужно ли какое-то разрешение на это?

Відповідь