Головна Цікаво! Про нас

Субсидии при счетчике тепла на многоквартирный дом

Питання

Нам на дом (100 квартир) поставили счетчик тепла. Как будет рассчитываться платеж на каждую квартиру при субсидии?

Ирина

Відповідь

Ірино, спочатку слід розібратися, яким чином нараховується вартість за використане тепло.

Вартість тепла розраховується на основі затвердженого тарифу. Згідно двоставкового тарифу, Ви сплачуєте за фактичне споживання теплової енергії (ГКал), зафіксоване на Вашому лічильнику, та загальне тепло, використане Вашим будинком, поділене пропорційно до площі квартир між мешканцями будинку.

Відповідно до цього більшу економію можна отримати, встановивши пристрої вимірювання тепла, що надходить до будинку в цілому.

Субсидії формуються в залежності від того, до якої категорії громадян Ви відноситесь (для розрахунку величини субсидії, Вам необхідно звернутися у віддділ пільг та субсидій на місцевому рівні). Від суми, нарахованої за споживання тепла щомісяця віднімається величина Вашої субсидії.

Тэги: | | | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


За месяц газовый счетчик намотал 66кубов, при том что там практически никто не жил, у знакомых на троих за месяц выходит до 40 кубов, в чем может быть проблема?

Антон

Відповідь

Я хотіла б утеплити свій будинок. Будинок мій дерев'яний та кирпичем обкладений. Скажіть, чи можна пустоту між кирпичом та деревом утеплить пінопластовими кульками?

Тетяна

Відповідь