Головна Цікаво! Про нас

Недобросовісні сусіди

Питання

Скажите, пожалуйста, как можно решить вопрос с соседом если во время ремонта, он установил себе на батарее централного отопления, кран (убрав перемычку в трубах)который перекрывает полностью отопление по "стояку". Соответственно когда ему жарко он отключает себе батарею, и все квартиры остаются без тепла!Что делать? Куда писать?

Ольга

Відповідь

Відповідає юрист Інститут місцевого розвитку Дмитро Левицький

Це виконавець послуги повинен подавати в першу чергу.

Алгоритм дій такий: людина викликає виконавця послуги в зв’язку з неякісним її наданням (у квартирі менше 18 градусів). Виконавець фіксує причину – перекриття стояка сусідом знизу, і далі заходить до нього (зі згодою останнього чи без такої згоди), відкриває і опломбовує вентилі.

Якщо виконавець відмовляється – людина подає позов проти нього про перерахунок і бездіяльність.

Тэги: | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


А куди саме звернутись, щоб дали дозвіл на встановлення теплорегуляторів на батареї. Ми в одній кімнаті встановили, але оплачуєм за тепло так, як всі мешканці в будинку, Куди ми не звертались, говорять, що вперше зустрічаються з такими питаннями і порадити нічого не можуть.

Галина

Відповідь

Устанавливать газовый счетчик в парадном можно или только в квартире?

Вадим

Відповідь