Головна Цікаво! Про нас

Приєднуйся!

ZUR_sticker_50x50mm_preview

Запрошуємо всіх приєднатися до волонтерських суботників, які стартують у рамках «Місячника тепла» з 18 жовтня до 17 листопада.

Виходь разом з нами на вулицю, розкажи сусідам – хай теж приєднуються, адже утеплюватися разом набагато продуктивніше, ніж одному. Скачай і роздрукуй об’яву для сусідів (тут російською, тут українською), впиши своє ім’я та телефон і розклей об’яву у під’їзді.

ST_PRINT_Listovka_A4_podyezd_ukr_v01_ukc-01

Окрім під’їздів у твоєму районі скоріш за все є не один дитячий садок чи школа або дитячий будинок, котрий потребує допомоги. Якщо ти знаєш такий, не барись, ми розробили листівку за допомогою якої можна зібрати всіх небайдужих задля доброї справи. Обирай мову і качай (українська, російська).

ST_PRINT_Listovka_A4_social_ukr_v01_ukc-01

Ти можеш скачали емблему і поклеїти їх у ті місця, що вже не потребують утеплення. Скачати її можна тут.

 

Готуємось до зими разом!Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Чи дозволено встановлювати ультразвукові лічильники газу?

Богдан

Відповідь

У нас на доме стоит тепло-счетчик. Я в прошлом году максимально утеплил свою квартиру. Есть желание свести расходы на тепло еще больше, от чего задумался об установке тепло-счетчика на вход в квартиру. Вопрос: 1) Будет ли мне это выгоднее? 2) В случае установки счетчика на квартиру, будут ли на меня считать тепло, расходуемое на подъезд? 3) Как вывести на "чистую воду" наш частный ЖЭК, чтобы не переплачивать при установке? 4) Какой лучше счетчик: (механический или электронный)?

Кирилл

Відповідь