Головна Цікаво! Про нас

Приєднуйся!

ZUR_sticker_50x50mm_preview

Запрошуємо всіх приєднатися до волонтерських суботників, які стартують у рамках «Місячника тепла» з 18 жовтня до 17 листопада.

Виходь разом з нами на вулицю, розкажи сусідам – хай теж приєднуються, адже утеплюватися разом набагато продуктивніше, ніж одному. Скачай і роздрукуй об’яву для сусідів (тут російською, тут українською), впиши своє ім’я та телефон і розклей об’яву у під’їзді.

ST_PRINT_Listovka_A4_podyezd_ukr_v01_ukc-01

Окрім під’їздів у твоєму районі скоріш за все є не один дитячий садок чи школа або дитячий будинок, котрий потребує допомоги. Якщо ти знаєш такий, не барись, ми розробили листівку за допомогою якої можна зібрати всіх небайдужих задля доброї справи. Обирай мову і качай (українська, російська).

ST_PRINT_Listovka_A4_social_ukr_v01_ukc-01

Ти можеш скачали емблему і поклеїти їх у ті місця, що вже не потребують утеплення. Скачати її можна тут.

 

Готуємось до зими разом!Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Чи правда що для твердопаливного котла кращі чугунні батареї, чи все таки варто замінити на сучасні варіанти?

Богдан

Відповідь

Здравствуйте, хотим утеплять частный дом пенопластом, но не знаем с чего начать, поменять окна сразу или уже после утепления. И есть небольшая проблема, между стенами воздушная подушка и не знаем, как с ней поступить, многие знакомые заполняли ее пеной, но безрезультатно... Подскажите, что делать и с чего начинать!

Богдан

Відповідь