Головна Цікаво! Про нас

Все більше багатоповерхівок звертаються до банків за фіндопомогою

Два банки – Укргазбанк і Ощадбанк – почали видавати спец.кредити на енергоефективні заходи. А ОСББ почали їх брати, тому що працює державна програма, яка компенсує 40% вартості обладнання та матеріалів. А це немало, і це унікальна можливість, ми просто не всі це розуміємо.

Перший кредит Укргазбанк видав ОСББ «Барви» в місті Луцьк на встановлення індивідуального теплового пункту обліку тепла та балансування внутрішньо-будинкових мереж теплопостачання. Другий кредит Укргазбанк видав у місті Козятин Вінницької області на придбання матеріалів для теплоізоляції зовнішніх стін та вікон з двохкамерними енергоефективними склопакетами.

Перший кредит Ощабданк видав у Київській області.
На розгляді Укргазбанку перебуває ще 44 подібних кредитних проекти для ОСББ.

А інколи місцеві влади компенсують відсотки за кредитом. Тоді взагалі дешево виходить.Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Живемо в Києві. Поруч, у будинку по Дяченка, 6, замінили всім безкоштовно по всьому будинку ЧОМУ ми повинні оплачувати сам лічильник??? ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ??? ЖЕКи навіть компенсацію не виплачують за змінені вікна і батареї - а раніше обяцяли))) Дякую.

Юля

Відповідь

Я живу в приватному будинку, внутрішні стіни оброблені штукатуркою, а чи потрібно штукатурити зовні стіни, якщо я планую їх утеплити пінопластом?

Олексій

Відповідь