Головна Цікаво! Про нас

Все більше багатоповерхівок звертаються до банків за фіндопомогою

Два банки – Укргазбанк і Ощадбанк – почали видавати спец.кредити на енергоефективні заходи. А ОСББ почали їх брати, тому що працює державна програма, яка компенсує 40% вартості обладнання та матеріалів. А це немало, і це унікальна можливість, ми просто не всі це розуміємо.

Перший кредит Укргазбанк видав ОСББ «Барви» в місті Луцьк на встановлення індивідуального теплового пункту обліку тепла та балансування внутрішньо-будинкових мереж теплопостачання. Другий кредит Укргазбанк видав у місті Козятин Вінницької області на придбання матеріалів для теплоізоляції зовнішніх стін та вікон з двохкамерними енергоефективними склопакетами.

Перший кредит Ощабданк видав у Київській області.
На розгляді Укргазбанку перебуває ще 44 подібних кредитних проекти для ОСББ.

А інколи місцеві влади компенсують відсотки за кредитом. Тоді взагалі дешево виходить.Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Хочу поставить счетчик тепла, но у меня в доме вертикальная подача тепла, то есть стояк каждой батареи имеет свой вход и выход из квартиры. Как нужно действовать? Какие и сколько счетчиков мне нужно купить? Есть рекомендованные к использованию модели, и какие на них примерные цены?

Софья

Відповідь

У нас на доме стоит тепло-счетчик. Я в прошлом году максимально утеплил свою квартиру. Есть желание уменьшить расходы на тепло еще больше, от чего задумался об установке тепло-счетчика на вход в квартиру. Вопрос: в случае установки счетчика на квартиру, будут ли на меня считать тепло, расходуемое на подъезд?

Кирилл

Відповідь