Головна Цікаво! Про нас

Бери участь у конкурсіПитання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Кухня, вітальня та коридор не мають міжкімнатних дверей. Як обігріти вітальню та кухню, де взимку часто проводимо час? На кухні 1 радіатор (7 секцій), у вітальні теж один (8 секцій), але й той встановлений не в самій кімнаті а на стіні міні-балкончика, що з`єднаний з вітальнею. Вперше проведемо зиму у цій квартирі. Думаю, як утеплити вітальню. Зазначу, що змогу утеплити зовні немає (квартира арендована).

Тетяна

Відповідь

Многие жильцы нашего дома(многоквартирного) решили поставить домовой счетчик тепла. Некоторые хитрые, узнав, что за наш счет они тоже будут платить по счетчику, отказываются вкладывать деньги. Подскажите, пожалуйста, можно ли как-то юридически оформить установку счетчика, чтоб штрейхбрехеры не имели к нему отношения и платили по полной программе. Как заставить облтеплоэнерго разграничивать наши тарифы? Сразу оговорюсь, мы не ОСББ и не хотим его создавать, т.к. дому 50 лет и находится в плачевном состоянии, да и в тепловой сети мы самые последние.

Татьяна

Відповідь