Головна Цікаво! Про нас

Шукайте допомоги у місцевих рад

Із прес-релізу Держенергоефективності: “Уряд відшкодовуватиме частину вартості кредиту на утеплення житла як для індивідуальних будинків, так і для ОСББ та ЖБК. Розмір компенсації становить 30% та 40% відповідно. Продовжує діяти програма відшкодування 20% частини тіла кредиту на “негазові” котли. В цілому станом на кінець травня на придбання “негазових” котлів і енергоефективного обладнання видано 3550 кредитів на суму 63,1 млн. грн. Наступний крок – залучення місцевих бюджетів до співфінансування державних програм з енергоефективності, а саме – відшкодування відсотків за наданими кредитами на утеплення житла. Держенергоефективності звернулися до органів місцевої влади та самоврядування з пропозицією підписати з Держенергоефективності меморандум, який зобов’язує області вже в цьому році передбачити в своїх бюджетах ці кошти, як це робить Львівщина. Сьогодні вже підписано 14 таких меморандумів.”
Від себе добавимо, що молодці в плані підтримки мешканців, які хочуть стати енергоефективними, ще Дніпропетровськ і Луцьк (це з того, що ми знаємо).Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Підскажіть будьласка, яким чином я можу утеплити частину стіни багатоповерхівки, якщо законом не дозволено змінювати зовнішній архітектурний вигляд будинку. Я згідно з ваших рекомендацій, засклив лоджію та частково заклав отвір цеглою, щоб ізолювати ззовні цегляну стіну. Тепер ЖЕК погрожуе викликати мене до суду, нібито я зруйнував зовнішній вигляд. Що мені робить?

Олександр

Відповідь

Є щитовий будинок\доска30 рубероїд стікловата рубероїд дошка 30\ повітряний прошарок цегла 12см в цегляних стінах продухи. Як правильно і чим утеплити стіни, щоб не згнило дерево?

Петро

Відповідь