Головна Цікаво! Про нас

Шукайте допомоги у місцевих рад

Із прес-релізу Держенергоефективності: “Уряд відшкодовуватиме частину вартості кредиту на утеплення житла як для індивідуальних будинків, так і для ОСББ та ЖБК. Розмір компенсації становить 30% та 40% відповідно. Продовжує діяти програма відшкодування 20% частини тіла кредиту на “негазові” котли. В цілому станом на кінець травня на придбання “негазових” котлів і енергоефективного обладнання видано 3550 кредитів на суму 63,1 млн. грн. Наступний крок – залучення місцевих бюджетів до співфінансування державних програм з енергоефективності, а саме – відшкодування відсотків за наданими кредитами на утеплення житла. Держенергоефективності звернулися до органів місцевої влади та самоврядування з пропозицією підписати з Держенергоефективності меморандум, який зобов’язує області вже в цьому році передбачити в своїх бюджетах ці кошти, як це робить Львівщина. Сьогодні вже підписано 14 таких меморандумів.”
Від себе добавимо, що молодці в плані підтримки мешканців, які хочуть стати енергоефективними, ще Дніпропетровськ і Луцьк (це з того, що ми знаємо).Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


На 5-му поверсі сусіди самовільно зробили опалення підлоги через батарею. Ми живемо на 2-му: половина квартири обігрівається, а половина - ні, бо немає зворотнього тепла по стояку. Платимо весь час по повному тарифу. Цікавить, хто повинен повернути мені гроші за недоотримане тепло - а цієї зими ціни виростуть((((. Заява в ЖЕК не працює - бо власник квартири не пускає інженера у "власну" квартиру, щоб зафіксуввати і подати до суду. А НАМ ЩО РОБИТИ??? Живемо Київ, вул. Дяченка, 14.

Юля

Відповідь

Подскажите пожалуйста, чем экономнее всего греть воду в частном доме?

Роман

Відповідь