Головна Цікаво! Про нас

Шукайте допомоги у місцевих рад

Із прес-релізу Держенергоефективності: “Уряд відшкодовуватиме частину вартості кредиту на утеплення житла як для індивідуальних будинків, так і для ОСББ та ЖБК. Розмір компенсації становить 30% та 40% відповідно. Продовжує діяти програма відшкодування 20% частини тіла кредиту на “негазові” котли. В цілому станом на кінець травня на придбання “негазових” котлів і енергоефективного обладнання видано 3550 кредитів на суму 63,1 млн. грн. Наступний крок – залучення місцевих бюджетів до співфінансування державних програм з енергоефективності, а саме – відшкодування відсотків за наданими кредитами на утеплення житла. Держенергоефективності звернулися до органів місцевої влади та самоврядування з пропозицією підписати з Держенергоефективності меморандум, який зобов’язує області вже в цьому році передбачити в своїх бюджетах ці кошти, як це робить Львівщина. Сьогодні вже підписано 14 таких меморандумів.”
Від себе добавимо, що молодці в плані підтримки мешканців, які хочуть стати енергоефективними, ще Дніпропетровськ і Луцьк (це з того, що ми знаємо).Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Если рассматривать вопрос экономии на отоплении, то почему я не могу установить в квартире автономное отопление? Какое здравое объяснение этому запрету? Не планируется ли его пересмотреть? И если я все же уговорю соседей на отключение дома от центрального отопления, какова процедура (живу в Киеве)?

Артем

Відповідь

Думаєм будувати будинок з цегли товщина стін 38 см як краще утеплити стіни ззовні стіни чи в середині стіни\цегла утеплювач півцеглини облицювальною цеглою. Якщо утепляти знаружи то мурувати воздушною прослойкою чи без неї? Чим накраще утеплити? Проживаю в луцьку.

Петро

Відповідь