Головна Цікаво! Про нас

Шукайте допомоги у місцевих рад

Із прес-релізу Держенергоефективності: “Уряд відшкодовуватиме частину вартості кредиту на утеплення житла як для індивідуальних будинків, так і для ОСББ та ЖБК. Розмір компенсації становить 30% та 40% відповідно. Продовжує діяти програма відшкодування 20% частини тіла кредиту на “негазові” котли. В цілому станом на кінець травня на придбання “негазових” котлів і енергоефективного обладнання видано 3550 кредитів на суму 63,1 млн. грн. Наступний крок – залучення місцевих бюджетів до співфінансування державних програм з енергоефективності, а саме – відшкодування відсотків за наданими кредитами на утеплення житла. Держенергоефективності звернулися до органів місцевої влади та самоврядування з пропозицією підписати з Держенергоефективності меморандум, який зобов’язує області вже в цьому році передбачити в своїх бюджетах ці кошти, як це робить Львівщина. Сьогодні вже підписано 14 таких меморандумів.”
Від себе добавимо, що молодці в плані підтримки мешканців, які хочуть стати енергоефективними, ще Дніпропетровськ і Луцьк (це з того, що ми знаємо).Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Добрий день мене цікавить опалювальни котел для приватного будинку на твердому паливу. Де і який краще вибрати. Як правильно його встановити?

Андрій

Відповідь

Почему не устанавливают счетчики коллективного учета тепла с привязкой к общедомовому счетчику? Нет даже в помине этой программы. А без этого утепление квартиры становится абсолютно бессмысленным.

Нина

Відповідь