Головна Цікаво! Про нас

Посольство Німеччини надає фінансову підтримку п’ятьом мікропроектам

Посольство Німеччини в Києві кожного року надає фінансову підтримку мікропроектам, які спрямовані на поліпшення умов життя найбідніших верств населення.

У 2014 році Посольство Німеччини в Києві надало фінансову підтримку п’ятьом мікропроектам у Новомиргородському районі Кіровоградської області. У співпраці з ініціативними громадами, які вносять свій власний внесок, в останні декілька місяців у громадських установах (наприклад, в школах, дитячих садках, будинках для пристарілих) встановлені зокрема потужні опалювальні системи і була підвищена енергоефективність будівель за рахунок встановлення нових вікон.

Також і в 2015 році Посольство буде підтримувати проекти шляхом участі у фінансуванні. Подати заявку на отримання гранту можна до 28.02.2015. Подальшу інформацію можна знайти на сайті Посольства.

Термін подачі заявки на отримання гранту на реалізацію мікропроекту — до 28 лютого 2015 року.

Теги: | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Кухня, вітальня та коридор не мають міжкімнатних дверей. Як обігріти вітальню та кухню, де взимку часто проводимо час? На кухні 1 радіатор (7 секцій), у вітальні теж один (8 секцій), але й той встановлений не в самій кімнаті а на стіні міні-балкончика, що з`єднаний з вітальнею. Вперше проведемо зиму у цій квартирі. Думаю, як утеплити вітальню. Зазначу, що змогу утеплити зовні немає (квартира арендована).

Тетяна

Відповідь

Доброго дня, у нас приватний будинок, стіни 38см., фасад з білої цегли, металопластикові вікна (регіон: Львів). Будинок холодний,в сильний мороз стіни і стеля по кутах мокріють і покриваються грибком. Підкажіть, будь ласка, чим краще утеплити зовнішні стіни і стелю на горищі? І на що потрібно звернути особливу увагу в процесі утеплення, щоб отримати ефективний результат?

Наталя

Відповідь