Головна Цікаво! Про нас

Гжегож Гайда про досвід Польщі

Керівник проекту IFC (група Світового банку) “Енергоефективність у житловому секторі України” Гжегож Гайда спеціально для “Свого тепла” розказує про досвід Польщі у переході від енергетичної неефективності до ефективності.Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


В цьому році встановили вікна на лоджію на 2 скла (спеціалісти з встановлення сказали, що на балконі, як правило, не ставляться вікна на 3 скла, як ми планували), та це не дуже допомагає зберегти тепло. Справа у тому, що на лоджії зараз холодно, вікна "плачуть". Минулого року користувалися маленьким масляним обігрівачем (стояли дерев'яні вікна). Що ще можна зробити, щоб не користуватися обігрівачем і зберегти тепло (фасад, пол і стіни утеплені)?

Відповідь

Здравствуйте! В частном 1-этажном доме до утепления стен планирую подготовить их. Между кирпичей высыпается старый раствор. Каким материалом лучше всего затереть снаружи дома кирпичные стены? Спасибо!

Сергей

Відповідь