Головна Цікаво! Про нас

Піролізний котел

Питання

Пiдкажiть де придбати пiролiзний твердотопливний котел довгоi дii горiння і який краще вибрати?

Альона

Відповідь

Відповідає Георгій Гелетуха, Голова правління Біоенергетичної Асоціації України, Директор SEC Biomass і Зав.відділом біоенергетики в Інституті технічної теплофізики НАН України:

Твердопаливні котли відрізняються по ступені механізації завантаження палива.

Найпростіші (і найдешевші) котли – для прямого спалювання дров при ручному завантаженні. Переваги: прості, дешеві, мають невисокі вимоги до палива. Недоліки – потребують частого завантаження дров (раз на кілька годин).

Піролізні – довгого горіння. Переваги: значно рідше треба завантажувати паливо (в середньму раз на 8 годин). Недоліки – більш дорогі і потребують якісних дров (з невисокою вологістю).

Автоматизовані котли на пелетах. Переваги: повна автоматизація подачі палива. Необхідність (частота) підходу до котла визначається розміром бункера для пелети. Якщо маєте бункер на місячний запас пелети, місяць можете до котла не підходити. Недоліки – ще більш дорогі і потребують дорогого палива (пелети).

Всі три типу котлів мають свою нішу споживачів. Щодо конкретних марок: є широкий вибір котлів всіх типів на ринку. Є з чого вибрати.

Тэги: | | | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Почему не устанавливают счетчики коллективного учета тепла с привязкой к общедомовому счетчику? Нет даже в помине этой программы. А без этого утепление квартиры становится абсолютно бессмысленным.

Нина

Відповідь

Для пользователей сайта было бы интересно иметь достут в простой форме к реестру всех бытовых счетчиков тепла.

Глеб

Відповідь