Головна Цікаво! Про нас

Переобладнання однотрубної (вертикальної) системи труб опалення у двотрубну (горизонтальну)

Питання

Вважаю, що в ситуації коли теплопостачальники практично ніде в Україні не видають тех.умови для встановлення квартирних лічильників на стояки, необхідним є зміна системи на двотрубну. Населення готове встановлювати лічильники теплової енергії, оскільки це дає змогу оплачувати тільки ці послуги, які надані і задумуватись, яким чином зменшити втрати тепла у власних оселях. Отримав лист з ЖЕКу в якому не заперечують проти переобладнання. Написали колективну заяву до теплопостачальної організації на видачу технічних умов з переобладнання системи з встановленням поквартирних засобів обліку. Всі сусіди дали згоду. Отримали технічні умови на переобладнання системи. Звичайно як і слід було чекати написали максимально так щоб це було дорого для споживача і їх не завжди легко виконати. Однак ми розіслали ці техумови на кілька компаній для підготовки комерційної пропозиції. Як результат орієнтовна вартість реконструкції системи з лічильниками - 85 тис. грн. для 8 квартир. Але продовжуємо шукати оптимальні рішення у співвідношені ціна-якість. Крім цього діє державна програма компенсації вартості лічильників тепла, регуляторів тепла та інших елементів системи опалення. Тому спробуємо дізнатись всі деталі, щоб наш проект мав мінімальні затрати та максимальні вигоди та можливість подальшої адаптації по всій Україні

Михайло написав нам

Відповідь

Час від часу нас питають “Скільки у вас коштує розмістити відповідь нашого експерта у відповідях на питання?”. Друзі, наш проект некомерційний, він для того, щоб простий українець розібрався у складній і дорогій темі енергоефективності. І якщо комерційна компанія робить хорошу справу, або дає об’єктивні поради, або створює зрозумілий освітній матеріал – ми ставимо його на “Своє тепло”, просто так і не викреслюємо бренд (це промо – плата за освітню роботу компанії). Сьогодні ми наводимо пораду від “ТОВ Данфос” для ініціатора енергозбереження у своїй багатоповерхівці, мешканця м.Новий Розділ Львівської області Михайла, який поставив мету переобладнти однотрубну систему свого будинку у двотрубну. (Див.питання у питанні.)

І ось, що нам порадив “ТОВ Данфос”.

Тэги: | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


На 5-му поверсі сусіди самовільно зробили опалення підлоги через батарею. Ми живемо на 2-му: половина квартири обігрівається, а половина - ні, бо немає зворотнього тепла по стояку. Платимо весь час по повному тарифу. Цікавить, хто повинен повернути мені гроші за недоотримане тепло - а цієї зими ціни виростуть((((. Заява в ЖЕК не працює - бо власник квартири не пускає інженера у "власну" квартиру, щоб зафіксуввати і подати до суду. А НАМ ЩО РОБИТИ??? Живемо Київ, вул. Дяченка, 14.

Юля

Відповідь

Я обратился в ТЭЦ с вопросом, возможно ли установить в квартире распределители тепла, мне ответили, что такого и в природе нет и вообще нет. Сообщите, где то в каких то законах прописано про эти расспределители и можно ли их устанавливать в Украине или нет.

Геннадий

Відповідь