Головна Цікаво! Про нас

Колонка в квартире

Питання

Какова последовательность действий для получения разрешения и установления колонки в квартире, где ее ранее не было?

Аліса

Відповідь

Відповідає “Нафтогаз Україна”

Якщо у багатоповерховому будинку проектом не передбачено встановлення газового водонагрівача, то, відповідно, і не передбачена наявність димових каналів (не плутати з вентиляційними), якими відводяться назовні продукти згорання.

Для отримання інформації безпосередньо по Вашому будинку щодо можливості виконання робіт з реконструкції будинку та заміни мереж (газових та водяних), рекомендуємо звернутись до місцевого управління з експлуатації газового господарства.

Застерігаємо, що самовільне встановлення газових приладів, у т.ч. в житлових помешканнях, може привести до отруєння мешканців, як цієї так і інших квартир, чадним газом, можливо зі смертельними випадками.

Тому пропонуємо розглянути можливість встановлення у Вашій квартирі іншої дії водонагрівача, наприклад електричного.

Тэги: | | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Живемо в Києві. Поруч, у будинку по Дяченка, 6, замінили всім безкоштовно по всьому будинку ЧОМУ ми повинні оплачувати сам лічильник??? ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ??? ЖЕКи навіть компенсацію не виплачують за змінені вікна і батареї - а раніше обяцяли))) Дякую.

Юля

Відповідь

Підкажіть, яку модель газового лічильника мені придбати?

Відповідь