Головна Цікаво! Про нас

Колонка в квартире

Питання

Какова последовательность действий для получения разрешения и установления колонки в квартире, где ее ранее не было?

Аліса

Відповідь

Відповідає “Нафтогаз Україна”

Якщо у багатоповерховому будинку проектом не передбачено встановлення газового водонагрівача, то, відповідно, і не передбачена наявність димових каналів (не плутати з вентиляційними), якими відводяться назовні продукти згорання.

Для отримання інформації безпосередньо по Вашому будинку щодо можливості виконання робіт з реконструкції будинку та заміни мереж (газових та водяних), рекомендуємо звернутись до місцевого управління з експлуатації газового господарства.

Застерігаємо, що самовільне встановлення газових приладів, у т.ч. в житлових помешканнях, може привести до отруєння мешканців, як цієї так і інших квартир, чадним газом, можливо зі смертельними випадками.

Тому пропонуємо розглянути можливість встановлення у Вашій квартирі іншої дії водонагрівача, наприклад електричного.

Тэги: | | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Доброго дня! В мене така ситуація, стеля у нас бетонна, хочу утеплити мінватою, у вас на сторінці пишуть, що спочатку треба ставити гідроізолятор, що це за гідроізолятор? Потім ставити мінвату і тоді треба ставити Пароізоляційну плівку, чи має бути зазор якись? А взагалі хотілось би мати якусь інструкцію по утепленні бетонної стелі (на горищі).

Відповідь

В квартирі багатоповерхового будинку (1-ий поверх) дуже холодна підлога, і незважаючи на надзвичайно гарячі батареї взимку, в квартирі досить прохолодно. При будівництві на стяжку була покладена лише смола і паркет... Порадили, що ефективніше і дешевше утеплити підлогу зі сторони підвалу пінопластом. Чи дійсно таке утеплення ефективне і чи потрібно в такому разі використовувати якусь гідроізоляцію? Майстри пропонують пінопласт, армув. сітка і все... Якої технології необхідно дотриматись в цьому випадку?

Наталія

Відповідь