Головна Цікаво! Про нас

Как утеплить неровные стены

Питання

Хотела я утеплить стены домика плитами пенополистирола,по оказалось что стены не ровные и плиты плотно к стене не прилягают. Что мне делать?

Валентина

Відповідь

Відповідає Вадим Литвин, член Асоціації енергоаудиторів, головний інженер Комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва»

По-перше, необхідно визначити наскільки нерівні стіни. Для цього необхідно прикласти довгу рівну планку і поміряти наскільки глибокі «провали». Якщо вони не більше 3-4 снтиметрів – то можна спробувати все-таки утеплити традиційним методом скріпленої ізоляції (ще називають «мокрим методом» – на клей та дюбеля+сітка та штукатурка зверху). Якщо ж нерівності значно більше – тоді є два варіанти:

 

Тэги: | | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


За месяц газовый счетчик намотал 66кубов, при том что там практически никто не жил, у знакомых на троих за месяц выходит до 40 кубов, в чем может быть проблема?

Антон

Відповідь

Если у нас в частном доме есть газовый котел, а мы хотим установить ещё резервный твердотопливный котел, нужно ли какое-то разрешение на это?

Відповідь