Головна Цікаво! Про нас

Как утеплить неровные стены

Питання

Хотела я утеплить стены домика плитами пенополистирола,по оказалось что стены не ровные и плиты плотно к стене не прилягают. Что мне делать?

Валентина

Відповідь

Відповідає Вадим Литвин, член Асоціації енергоаудиторів, головний інженер Комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва»

По-перше, необхідно визначити наскільки нерівні стіни. Для цього необхідно прикласти довгу рівну планку і поміряти наскільки глибокі «провали». Якщо вони не більше 3-4 снтиметрів – то можна спробувати все-таки утеплити традиційним методом скріпленої ізоляції (ще називають «мокрим методом» – на клей та дюбеля+сітка та штукатурка зверху). Якщо ж нерівності значно більше – тоді є два варіанти:

 

Тэги: | | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Чи є якась норма витрати газу на опалення приватного будинку?

Ігор

Відповідь

В цьому році встановили вікна на лоджію на 2 скла (спеціалісти з встановлення сказали, що на балконі, як правило, не ставляться вікна на 3 скла, як ми планували), та це не дуже допомагає зберегти тепло. Справа у тому, що на лоджії зараз холодно, вікна "плачуть". Минулого року користувалися маленьким масляним обігрівачем (стояли дерев'яні вікна). Що ще можна зробити, щоб не користуватися обігрівачем і зберегти тепло (фасад, пол і стіни утеплені)?

Відповідь