Головна Цікаво! Про нас

Как установить газовую колонку в частный дом

Питання

Хочу установить газовую колонку в свой частный дом, как это сделать

Віталій

Відповідь

Відповідає Юрій Войтович, “Нафтогаз України”.

Для встановлення у Вашому приватному будинку додаткового газового приладу – газового водонагрівача – рекомендуємо наступне.

За більш детальною інформацією звертайтесь до УЕГГ, яке обслуговує населений пункт, в якому Ви маєте приватний будинок.

Тэги: | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Якщо у нашому будинку є багато мешканців, які взагалі не оплачують комунальні послуги, і, через яких страждаюті ті, які справно сплачують за надані послуги? Чи можливе встановлення лічильника на тепло за наявності заборгованості по оплті за тепло по будинку вцілому?

Тетяна

Відповідь

Вважаю, що в ситуації коли теплопостачальники практично ніде в Україні не видають тех.умови для встановлення квартирних лічильників на стояки, необхідним є зміна системи на двотрубну. Населення готове встановлювати лічильники теплової енергії, оскільки це дає змогу оплачувати тільки ці послуги, які надані і задумуватись, яким чином зменшити втрати тепла у власних оселях. Отримав лист з ЖЕКу в якому не заперечують проти переобладнання. Написали колективну заяву до теплопостачальної організації на видачу технічних умов з переобладнання системи з встановленням поквартирних засобів обліку. Всі сусіди дали згоду. Отримали технічні умови на переобладнання системи. Звичайно як і слід було чекати написали максимально так щоб це було дорого для споживача і їх не завжди легко виконати. Однак ми розіслали ці техумови на кілька компаній для підготовки комерційної пропозиції. Як результат орієнтовна вартість реконструкції системи з лічильниками - 85 тис. грн. для 8 квартир. Але продовжуємо шукати оптимальні рішення у співвідношені ціна-якість. Крім цього діє державна програма компенсації вартості лічильників тепла, регуляторів тепла та інших елементів системи опалення. Тому спробуємо дізнатись всі деталі, щоб наш проект мав мінімальні затрати та максимальні вигоди та можливість подальшої адаптації по всій Україні

Михайло написав нам

Відповідь