Головна Цікаво! Про нас

Газовый счетчик в подъезде

Питання

Устанавливать газовый счетчик в парадном можно или только в квартире?

Вадим

Відповідь

Відповідає ГО «Екоклуб»:

Варто пам’ятати про те, що відповідальність за цілісність лічильника та пломб несете Ви, як споживач (згідно пункту 23 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.99 №2246).

Згідно Державних будівельних норм таке встановлення заборонено. Проте існує Рішення НТР Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 24 травня 2012 р. № 77 “Про розгляд Програми експериментального будівництва «Реконструкція внутрішньобудинкових систем газопостачання з виносом газових стояків на сходові клітини» та індивідуальних технічних вимог на його проектування”. З 1 липня 2012 року Донецькоблгаз розпочав реалізацію Програми. Вона передбачає встановлення лічильників на сходових клітинах разом з реконструкцією газових стояків.

Ви можете детальніше ознайомитись за посиланнями: http://artemgaz.dn.ua/node/183, http://enugg.com/news/ehksperiment_s_dvojnoj_zadachej/2013-03-12-56-987

Наразі не відомі приклади такого встановлення газових лічильників, окрім встановлених Донецькоблгазом. Ви можете звернутися до газової служби свого населеного пункту із запитанням про таку можливість.

Тэги: | | | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевірки



Нещодавно запитували


Чи правда що для твердопаливного котла кращі чугунні батареї, чи все таки варто замінити на сучасні варіанти?

Богдан

Відповідь

Я купил квартиру в 1997 году на Харьковском районе Киева. Зимой у меня температура, в трёх-комнатной квартире, 18, 16, 14 градусов. Батареи еле теплые (на подаче в мою квартиру, 2 этаж, 16-этажный дом), поэтому менять их на более новые нет смысла. Что касаемо утепления стен, то мой товарищ, который занимается этим профессионально, заявил мне, что используемый материал (у всех) опасен для здоровья. Я исправно плачю за отопление (с 1997) которого не получаю и к сожелению законным путем решить что-то не могу, хотя у нас и ОСББ. Моя мечта – срезать батареи, выкинуть их в окно, и перестать платить за то, чего не получаю. Могу ли я это сделать?

Игорь, Киев

Відповідь