Головна Цікаво! Про нас

Газовый счетчик в подъезде

Питання

Устанавливать газовый счетчик в парадном можно или только в квартире?

Вадим

Відповідь

Відповідає ГО «Екоклуб»:

Варто пам’ятати про те, що відповідальність за цілісність лічильника та пломб несете Ви, як споживач (згідно пункту 23 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.99 №2246).

Згідно Державних будівельних норм таке встановлення заборонено. Проте існує Рішення НТР Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 24 травня 2012 р. № 77 “Про розгляд Програми експериментального будівництва «Реконструкція внутрішньобудинкових систем газопостачання з виносом газових стояків на сходові клітини» та індивідуальних технічних вимог на його проектування”. З 1 липня 2012 року Донецькоблгаз розпочав реалізацію Програми. Вона передбачає встановлення лічильників на сходових клітинах разом з реконструкцією газових стояків.

Ви можете детальніше ознайомитись за посиланнями: http://artemgaz.dn.ua/node/183, http://enugg.com/news/ehksperiment_s_dvojnoj_zadachej/2013-03-12-56-987

Наразі не відомі приклади такого встановлення газових лічильників, окрім встановлених Донецькоблгазом. Ви можете звернутися до газової служби свого населеного пункту із запитанням про таку можливість.

Тэги: | | | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Сайт гарний, все правильно про зберігання тепла в квартирах, у приватних будинках, але я ще б порекомендував розширити сайт і добавити інформацію, як зберегти електроенергію та як економити воду.

Сава

Відповідь

Чи нормальна буде паропрониність стін з цегли звичайної 38см і утеплювач ззовні пінопласт 120 мм, чи краще утеплювати мінеральною ватою. Але вата не така довговічна, як пінопласт.

Василь

Відповідь