Головна Цікаво! Про нас

Газовый счетчик в подъезде

Питання

Устанавливать газовый счетчик в парадном можно или только в квартире?

Вадим

Відповідь

Відповідає ГО «Екоклуб»:

Варто пам’ятати про те, що відповідальність за цілісність лічильника та пломб несете Ви, як споживач (згідно пункту 23 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.99 №2246).

Згідно Державних будівельних норм таке встановлення заборонено. Проте існує Рішення НТР Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 24 травня 2012 р. № 77 “Про розгляд Програми експериментального будівництва «Реконструкція внутрішньобудинкових систем газопостачання з виносом газових стояків на сходові клітини» та індивідуальних технічних вимог на його проектування”. З 1 липня 2012 року Донецькоблгаз розпочав реалізацію Програми. Вона передбачає встановлення лічильників на сходових клітинах разом з реконструкцією газових стояків.

Ви можете детальніше ознайомитись за посиланнями: http://artemgaz.dn.ua/node/183, http://enugg.com/news/ehksperiment_s_dvojnoj_zadachej/2013-03-12-56-987

Наразі не відомі приклади такого встановлення газових лічильників, окрім встановлених Донецькоблгазом. Ви можете звернутися до газової служби свого населеного пункту із запитанням про таку можливість.

Тэги: | | | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Хочу установить газовую колонку в свой частный дом, как это сделать

Віталій

Відповідь

В нашем (Киев, новостройка, многоєтажка, коммунальный ЖЭК) доме стоит общий теплосчетчик (поставлен застройщиком), а Киевэнерго присылает платежки без счетчика (по нормативам). Разве жек не должен был заключить договор с Киевэнерго? В ЖЭКе меня посылают в Киевэнерго. Разве я должен заключать договор напрямую с Киевэнерго?

Сергей Николаевич

Відповідь