Головна Цікаво! Про нас

“Дніпрогаз” відмовляється встановлювати лічильник

Питання

Дніпрогаз відмовляється встановлювати лічильник. Помахали перед носом якимось папером, наче є постанова кабінету міністрів на встановлення лічильників газу на непевний період! Порадьте, будь ласка, що робити?!

Віталій

Відповідь

Віталію, якщо мова йде про державну програму встановлення газових лічильників, то, за законом, суб’єкти господарювання, такі як ПАТ “Дніпрогаз”, затверджують свої власні програми з безкоштовного встановлення лічильників газу для населення. Вони зобов’язані забезпечити встановлення лічильників газу для споживачів (залежно від наявного у них газового обладнання) у такі терміни:

Для безкоштовного встановлення лічильника Вам необхідно звернутися до районних служб ПАТ “Дніпрогаз” з відповідною письмовою заявою. Дане питання регулює Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16.06.2011р. № 3533-VI).

Якщо ж мова йде про встановлення лічильників власним коштом, то мають давати дозвіл, пишіть нам, будь ласка, хто, коли і з яким формулюванням вам відмовлює, ми спробуємо розібратись.

 

Тэги: | | | | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Чи нормальна буде паропрониність стін з цегли звичайної 38см і утеплювач ззовні пінопласт 120 мм, чи краще утеплювати мінеральною ватою. Але вата не така довговічна, як пінопласт.

Василь

Відповідь

Чи доцільно встановлювати два котли в парі, твердопаливний і газовий?

Богдан

Відповідь