Головна Цікаво! Про нас

Утеплення підлоги

!минеральна-вата

Економія – до 5-7%. Вартість –1000 до 5000 грн. Час –1 тиждень.

Утеплення підлоги – актуальне питання, яке найкраще вирішувати ще на етапі будівництва. Але якщо, з якихось причин, не було проведено теплоізоляційні роботи при зведенні будинку, то якісно утеплити підлогу в будинку – ніколи не пізно. Захід підійде для приватних одноквартирних будинків та для квартир 1-го поверху багатоповерхівок.

Складові
– теплоізоляційний матеріал (мінеральна вата, скловолокно, пінополістирол, піноплекс). Їх можна укладати на будь-яку поверхню (дерево, бетон, метал або поверхні, покриті керамічною плиткою);
– гідроізоляційний матеріал (наприклад, полімерна плівка);
– дерев’яні дошки (ОСБ, ДВП);

– в ідеальному випадку – система “тепла підлога”.

 

Як зробити

рулетка
1. Поміряти площу підлоги.
2. Демонтувати старе підлогове покриття.
3. На поверхню чорнової підлоги або бетонної основи покласти дерев’яні лаги на відстані один від одного 60-100мм.

!минеральна-вата

4. До лагів закріпити пароізоляцію і теплоізоляційний матеріал.
5. Поверх утеплювача укласти гідроізоляцію.
6. Після цього на лаги укласти цільні дерев’яні дошки.
7. Створити декоративне покриття (лінолеум, ламінат та ін).

!мальчики

8. Тепер у вас вдома стало тепліше.

 

Нюанси

– Говорить директор НВО “Укрекоенерджи” Всеволод Похольченко: “При утепленні підлоги є сенс всередину закласти «теплу підлогу» з теплоізоляцією, наприклад, електричну. Найбільш ефективне використання її – при наявності програмованого багато-тарифного лічильника споживання електроенергії і використання для нагріву теплої підлоги нічного часу, отримуючи 60% економії споживання електроенергії. Крім того, ця система потребує сплати тільки за спожиту електроенергію, тобто використання та облік (лічильник) теплової енергії не потрібні”.

– Спосіб утеплення підлоги треба обирати залежно від того, яка у вас початкова поверхня.

Прочитайте більше про утеплення будинку, комфорт і економію. У цій брошурі, починаючи з 18-ї сторінки ви зможете прочитати прості, практичні і класно подані поради про теплоізоляцію. Які є види ізоляційних матеріалів, як вони поєднуються між собою, які недоліки і переваги кожного, як розрахувати енергоефективність стіни, що потрібно знати про контроль вологості. А до 18-ї сторінки дасть вам розуміння самих принципів утеплення домівки.

Теги: | | | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Я планую побудову стін будинку 38см під утеплення пінопластом 10см ззовні. Прошу пояснити, чи потрібна повітряна прослойка в самій стіні, чи робити стіну повністю суцільну, і чи не буде з'являтись грибок при побудові суцільної стіни, зокрема на відкосах. Вдячний за відповідь

Василь

Відповідь

Добрий день мене цікавить опалювальни котел для приватного будинку на твердому паливу. Де і який краще вибрати. Як правильно його встановити?

Андрій

Відповідь