Головна Цікаво! Про нас

Теплоізоляція даху

toSvoe_teplo_gorysche_3

Економія – до 25%. Вартість – від 400 – 20 тис грн. Час – 2-3 дні.

Як ми знаємо, тепле повітря піднімається вгору, тому теплоізоляція даху, яка його втримує, зберігає вам чверть тепла. Мета утеплення даху будинку – створити замкнутий простір горища, який забезпечить буферну повітряну зону і не випускатиме тепло. Утеплюйте дах приватного будинку – це «дешево і сердито», тобто дозволяє значно підвищити температуру у приміщенні.

Складові
теплоізолятор. Це може бути як класичний утеплювач (наприклад, мінеральна вата), так і паробар’єр – паронепроникна захисна армована плівка, яка утворює захисний шар з внутрішньої сторони горища або теплоізолююча піна;
гідробар`єр;
скотч;
будівельний степлер;
гіпсокартон.

Як зробити
1. Простір між кроквами і латами закривається гідробар’єром. Починати укладати його необхідно зверху вниз, у кілька шарів, при цьому шари перекривають один одного на 10-15 см.
2. Фіксація гідробар’єра проводиться будівельним степлером (скобами) до обрешітки, скотчем шари один до одного.
3. Накладаємо утеплювач. У даному випадку користуємося правилом, що утеплювача багато не буває: закладаємо утеплювачем повністю весь доступний простір.

1Так виглядає теплоізолююча піна, якою “загерметизували” дах.
4. Зверху розміщуємо ще один шар гідробар’єру.

Нюанси
– Якщо у вас на даху проведена розводка електропроводки або є джерела підвищеної пожежної небезпеки, вибирайте утеплювачі з маркуванням «НГ» (тобто, негорючі).

– Говорить директор НВО “Укрекоенерджи” Всеволод Похольченко: “Найкращий спосіб утеплення даху – це обладнання мансардового приміщення під дахом, що дає, крім просто економії тепла, ще і можливість отримати додаткову житлову площу”.

Друзі, прочитайте ось тут більше про утеплення будинку, комфорт і економію. У цій брошурі, починаючи з 18-ї сторінки ви зможете прочитати прості, практичні і класно подані поради про теплоізоляцію. Які є види ізоляційних матеріалів, як вони поєднуються між собою, які недоліки і переваги кожного, як розрахувати енергоефективність стіни, що потрібно знати про контроль вологості. А до 18-ї сторінки дасть вам розуміння самих принципів утеплення домівки.

 

Теги: | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Дніпрогаз відмовляється встановлювати лічильник. Помахали перед носом якимось папером, наче є постанова кабінету міністрів на встановлення лічильників газу на непевний період! Порадьте, будь ласка, що робити?!

Віталій

Відповідь

Хочу установить газовую колонку в свой частный дом, как это сделать

Віталій

Відповідь