Головна Цікаво! Про нас

Сонячні колектори

5

Почати використовувати сонячну енергію можна і без купівлі дорогих сонячних батарей. Як побудувати сонячний колектор для підігріву води для будинку детально, із схемами, малюнками і розрахунками, розказується у цій брошурі.

Її склали Реґіна Дрексель та Ростом Гамісонія з організації «Жінки Європи за спільне майбутнє» (WECF), для України підготував рівненський «Екоклуб» у рамках проекту «Підсилення місцевого потенціалу для побутового підігріву води, сонячного опалення і термоізоляції будинків в сільських та важкодоступних регіонах в країнах Східної Європи і Кавказу» (за фінансової підтримки Європейскького Союзу).

Скачати брошуру

Про те, як вінничани встановили сонячний колектор разом із іншими альтернативними методами забезпечення теплом і тепер зовсім не залежать від російського газу дивіться у сюжеті «Абзацу!» на Новому каналі

 

Теги: | | | |


Питання експерту

Будь ласка, ставте питання якнамога конкретніше, так ви зекономите час собі й експертам.

НЕПРАВИЛЬНО: Чому в мене нема гарячої води? Хто відповідає за гарячу воду?

ПРАВИЛЬНО: Я живу в багатоквартирному будинку на Троєщині у Києві. Мій будинок обслуговує комунальний ЖЕК. З крана гарячої води тече ледь тепла вода. Яким чином мені отримати перерахунок за неякісно надану послугу?

Код для перевіркиНещодавно запитували


Я живу в приватному будинку, внутрішні стіни оброблені штукатуркою, а чи потрібно штукатурити зовні стіни, якщо я планую їх утеплити пінопластом?

Олексій

Відповідь

Если вдруг зимой будут холодные батареи, какие есть способы согреть жилище? Цивилизованные, без костров из паркета и 4-х включенных круглые сутки комфорок.

Відповідь